APAP EXTRA 24 tabl.

12,89

Opis

APAP EXTRA 24 tabl.

USP Zdrowie: Przeciwbólowe

Apap Extra to najsilniejszy lek przeciwbólowy z rodziny Apap. Jest połączeniem bezpiecznej substancji aktywnej (paracetamol 500mg) ze składnikiem nasilającym i przyśpieszającym działanie leku (kofeina 65mg). Dodatkowy składnik działa również pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i dodatkowo znosi uczucie zmęczenia.Apap Extra powstał w odpowiedzi na potrzeby pacjentów, według których idealny lek przeciwbólowy powinien usuwać nawet silne bóle, ale tylko i wyłącznie w bezpieczny sposób. Dzięki nim, stworzyliśmy najsilniejszy Apap, który jednocześnie jest tak bezpieczny, że może być stosowany nawet przez osoby cierpiące na chorobę wieńcową, nadciśnienie tętnicze i cukrzycę.Apap Extra zwalcza nawet silne bóle: migreny, bóle głowy, bóle kostno-stawowe, bóle menstruacyjne, bóle mięśni, nerwobóle, bóle zębów oraz gorączkę w przebiegu przeziębienia i grypy.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę).

Skład

1 tabletka zawiera: substancje czynne: paracetamol 500mg, kofeinę 65mg oraz substancje pomocnicze: powidon, skrobia kukurydziana, metyloceluloza, talk, wapnia stearynian. W skład otoczki tabletki wchodzą: hypromeloza 5, hypromeloza 15, makrogol 3350.

akomodacja, okulary las vegas parano, hm c, mistrzostwa piłki nożnej 2018, isabelmarant, fabryka okularów, dobre okulary do pływania, wada wzroku jak widzi, jaskra jak widzi człowiek, sun glasses, liu gdynia, 7032, kominy polarowe, trendy na 2018, okulary maui jim, okulary noktowizyjne, kudo, żyłki w oku

yyyyy