Wrzesień 2019 rok
01.02.22 - 14.03.22
          
[8 I]
16 VII
[28 I]
Urodziny Rachel
Wątek otwarty dla wszystkich
06 IX
[03 III]
Lekcja Numerologii
Lekcja dla VII rocznika
0000
0000
0000
0000
  Kolejny rok dobiega końca.
  Rok, który był wyjątkowy, taki w którym wiele się zmieniło, ale też taki, który przynosi nadzieję na nowy, lepszy początek.
  Przede wszystkim nasza Hogwarcka kadra uległa dużemu przerzedzeniu. Przeciwko dyrektorowi Darby’emu wystosowano zarzuty korupcji, nepotyzmu jak i ogólnego łamania prawa, w które zamieszanych było część nauczycieli. Z powodu licznych skandali został on odsunięty od władzy, a w miejsce profesorów ściśle współpracujących z nim, zatrudniono nowych. Mamy wciąż z tego powodu braki w kadrze, ale nowa pani Dyrektor robi co w jej mocy aby Hogwart stał się lepszym miejscem.
  Nadszedł też czas aby ogłosić wyniki na które wszyscy czekali — kto zdobywa Puchar domów?
  Z radością pragniemy ukoronować dom, który zdobył największą ilość punktówy, wykazał się wkładem i zaangażowaniem w życie swojej małej społeczności i doprowadzili ją na szczyt. W tym roku szkolnym zwycięzcą z 1062 punktami zostaje Hufflepuff! Wszystkim mieszkańcom domu Borsuka gratulujemy, a pozostałych zachęcamy by podążali ich śladami. Drugie miejsce z 989 punktami zajmuje Ravenclaw, trzecie miejsce z 874 punktami Gryffindor i czwarte miejsce należy do Slytherinu z 834 punktami.
  Lato nadchodzi, wszystkim wam życzymy mnóstwa przygód, dobrej zabawy i wypoczynku. Pragniemy was jednak prosić o roztropność i uwagę, byśmy mogli się spotkać wszyscy po wakacjach. Na wyspach dzieje się wiele dziwnych rzeczy, uważajcie na siebie, nie podejmujcie zbędnego ryzyka i przede wszystkim pamiętajcie, że to od waszych decyzji zależy, czy uda wam się spędzić szczęśliwe lato.

Użytkownicy przeglądający ten dział: 1 gości
Poddziały w "Organizacja"
Kompendium
[ wątki 43 || posty 86 ]
Dział, w którym można zapoznać się ze wszystkimi zasadami panującymi na forum. Znajdziesz tu zarówno regulaminy rozgrywki, jak i informacje na temat świata fabularnego.
Sandie Greengrass

Strefa Postaci
[ wątki 208 || posty 850 ]
Zbiór szczegółowych informacji o postaciach, ich osiągnięciach oraz powiązaniach. Znajduje się tu także szczegółowa chronologia Episkey, z której dowiesz się o przeszłych (i przyszłych) wydarzeniach zapisanych na kartach forum.
Episkey
Elizabeth Rowle
24-03-2022, 18:27
Episkey

Informacje i ogłoszenia
[ wątki 35 || posty 81 ]
Dział, w którym poruszyć można wszelkie zagadnienia związane z życiem forum. To tutaj użytkownicy dowiedzą się o planowanych zmianach czy eventach, a także zgłoszą swoje własne propozycje. W tym dziale znajdują się również dzienniki lekcyjne.
Isabel Cardona de la Selva