Wrzesień 2019 rok
01.02.22 - 14.03.22
          
[8 I]
16 VII
[28 I]
Urodziny Rachel
Wątek otwarty dla wszystkich
06 IX
[03 III]
Lekcja Numerologii
Lekcja dla VII rocznika
0000
0000
0000
0000
  Kolejny rok dobiega końca.
  Rok, który był wyjątkowy, taki w którym wiele się zmieniło, ale też taki, który przynosi nadzieję na nowy, lepszy początek.
  Przede wszystkim nasza Hogwarcka kadra uległa dużemu przerzedzeniu. Przeciwko dyrektorowi Darby’emu wystosowano zarzuty korupcji, nepotyzmu jak i ogólnego łamania prawa, w które zamieszanych było część nauczycieli. Z powodu licznych skandali został on odsunięty od władzy, a w miejsce profesorów ściśle współpracujących z nim, zatrudniono nowych. Mamy wciąż z tego powodu braki w kadrze, ale nowa pani Dyrektor robi co w jej mocy aby Hogwart stał się lepszym miejscem.
  Nadszedł też czas aby ogłosić wyniki na które wszyscy czekali — kto zdobywa Puchar domów?
  Z radością pragniemy ukoronować dom, który zdobył największą ilość punktówy, wykazał się wkładem i zaangażowaniem w życie swojej małej społeczności i doprowadzili ją na szczyt. W tym roku szkolnym zwycięzcą z 1062 punktami zostaje Hufflepuff! Wszystkim mieszkańcom domu Borsuka gratulujemy, a pozostałych zachęcamy by podążali ich śladami. Drugie miejsce z 989 punktami zajmuje Ravenclaw, trzecie miejsce z 874 punktami Gryffindor i czwarte miejsce należy do Slytherinu z 834 punktami.
  Lato nadchodzi, wszystkim wam życzymy mnóstwa przygód, dobrej zabawy i wypoczynku. Pragniemy was jednak prosić o roztropność i uwagę, byśmy mogli się spotkać wszyscy po wakacjach. Na wyspach dzieje się wiele dziwnych rzeczy, uważajcie na siebie, nie podejmujcie zbędnego ryzyka i przede wszystkim pamiętajcie, że to od waszych decyzji zależy, czy uda wam się spędzić szczęśliwe lato.

Użytkownicy przeglądający ten dział: 1 gości
Poddziały w "Informacje i ogłoszenia"
Administracja
[ wątki 9 || posty 19 ]
Dział, w którym można uzyskać informacje na temat osób odpowiedzialnych za forum, a także złożyć im swoje propozycje dotyczące rozgrywki.
Asmo Deus
Propozycje lokacji
21-02-2022, 22:34
Asmo Deus
Użytkownicy
[ wątki 4 || posty 23 ]
Informacje od użytkowników dla użytkowników. W celu znalezienia partnera do rozgrywki lub poszukiwania konkretnej postaci do swojej historii należy skorzystać z dostępnych w tym dziale tematów.
Jayce Owens
Fabuła
[ wątki 6 || posty 14 ]
Dział zawierający aktualne informacje na temat prowadzonych obecnie fabuł oraz baza wyjściowa dla Mistrza Gry. Pojawiają się tu także zapowiedzi eventów oraz ich propozycje.
Amberly Cobb
Dzienniki lekcyjne
[ wątki 16 || posty 25 ]
Informacje na temat lekcji i zadań przeznaczonych dla uczniów Hogwartu. Jest to również źródło, na którym bazuje administracja podczas uzupełniania przydzielonych danemu domowi (i uczniowi) punktów.
Isabel Cardona de la Selva

Informacje i ogłoszenia
Temat / Autor Odpowiedzi Wyświetleń Ostatni post [rosn.]
Aktualnie nie ma wątków spełniających podane warunki.


  Nowe posty
  Popularny wątek (nowe)
  Popularny wątek (brak nowych)
  Brak nowych postów
  Zawiera Twoje posty
  Zamknięty wątek

Szukaj w tym dziale:

Skocz do: