Wrzesień 2019 rok
01.02.22 - 14.03.22
          
[8 I]
16 VII
[28 I]
Urodziny Rachel
Wątek otwarty dla wszystkich
06 IX
[03 III]
Lekcja Numerologii
Lekcja dla VII rocznika
0000
0000
0000
0000
  Kolejny rok dobiega końca.
  Rok, który był wyjątkowy, taki w którym wiele się zmieniło, ale też taki, który przynosi nadzieję na nowy, lepszy początek.
  Przede wszystkim nasza Hogwarcka kadra uległa dużemu przerzedzeniu. Przeciwko dyrektorowi Darby’emu wystosowano zarzuty korupcji, nepotyzmu jak i ogólnego łamania prawa, w które zamieszanych było część nauczycieli. Z powodu licznych skandali został on odsunięty od władzy, a w miejsce profesorów ściśle współpracujących z nim, zatrudniono nowych. Mamy wciąż z tego powodu braki w kadrze, ale nowa pani Dyrektor robi co w jej mocy aby Hogwart stał się lepszym miejscem.
  Nadszedł też czas aby ogłosić wyniki na które wszyscy czekali — kto zdobywa Puchar domów?
  Z radością pragniemy ukoronować dom, który zdobył największą ilość punktówy, wykazał się wkładem i zaangażowaniem w życie swojej małej społeczności i doprowadzili ją na szczyt. W tym roku szkolnym zwycięzcą z 1062 punktami zostaje Hufflepuff! Wszystkim mieszkańcom domu Borsuka gratulujemy, a pozostałych zachęcamy by podążali ich śladami. Drugie miejsce z 989 punktami zajmuje Ravenclaw, trzecie miejsce z 874 punktami Gryffindor i czwarte miejsce należy do Slytherinu z 834 punktami.
  Lato nadchodzi, wszystkim wam życzymy mnóstwa przygód, dobrej zabawy i wypoczynku. Pragniemy was jednak prosić o roztropność i uwagę, byśmy mogli się spotkać wszyscy po wakacjach. Na wyspach dzieje się wiele dziwnych rzeczy, uważajcie na siebie, nie podejmujcie zbędnego ryzyka i przede wszystkim pamiętajcie, że to od waszych decyzji zależy, czy uda wam się spędzić szczęśliwe lato.

EpiskeyCieplarnie
#16

obrona

Rzut d100: 100

atak
Rzut d100: 89

Ferb nie interesował się genami Murray'a, więc nie bardzo zdawał sobie sprawę, że znajdował się w potencjalnym niebezpieczeństwie. Jak któregoś razu Mattowi uderzy do głowy willowe szaleństwo, to go zabije podczas tych zabaw i tak to się skończy. A może ktoś jeszcze zdąży go uratować, kto wie? Albo w samoobronie to on zabije Puchona? Życie pisze najlepsze scenariusze, więc czas pokaże. Dla Gryfona niezależnie od tego z kim się bił, miał swoje zasady i starał się ich trzymać. Aczkolwiek prowokować go w trakcie walki to nie najmądrzejszy pomysł.
- Lepiej się skup - odwarknął jeszcze, bo świeża krew podziałała na Ferba jak płachta na byka i dostał dzięki temu nowe pokłady siły, które właśnie wykorzystywał. Tym bardziej, że kolejny cios wyprowadził idealnie i Murray będzie miał trochę do roboty w naprawianiu szkód.
Na szczęście w porę zorientował się, co zamierza Puchon i w momencie, gdy próbował uderzyć go z kolana w żołądek, Prewett odskoczył do tyłu i wykonał szybki ruch kopnięcia w nogę Murray'a, tą która była na ziemi. Drugą miał w górze, więc jak dobrze pójdzie to znowu się wywali i może lepiej, żeby już nie wstawał, bo dostawał dzisiaj bęcki. Może następnym razem lepiej mu pójdzie. Faktem jest, że Ferb ostatnio każdą wolną chwilę poświęcał treningowi. Może dlatego ciężko go było pokonać... a może Matt po prostu chciał dostać po głowie, ot dla czystej przyjemności? Ferbs do usług.

@Matthew Murray


Odpowiedz
#17
Rzut d100: 88

Rzut d100: 13


Odpowiedz
#18
obrona
Rzut d100: 62

atak
Rzut d100: 30


Odpowiedz
#19
Rzut d100: 30

tu się poddaje xd


Odpowiedz
#20
Rok szkolny 2019/2020


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości