Wrzesień 2019 rok
01.02.22 - 14.03.22
          
[8 I]
16 VII
[28 I]
Urodziny Rachel
Wątek otwarty dla wszystkich
06 IX
[03 III]
Lekcja Numerologii
Lekcja dla VII rocznika
0000
0000
0000
0000
  Kolejny rok dobiega końca.
  Rok, który był wyjątkowy, taki w którym wiele się zmieniło, ale też taki, który przynosi nadzieję na nowy, lepszy początek.
  Przede wszystkim nasza Hogwarcka kadra uległa dużemu przerzedzeniu. Przeciwko dyrektorowi Darby’emu wystosowano zarzuty korupcji, nepotyzmu jak i ogólnego łamania prawa, w które zamieszanych było część nauczycieli. Z powodu licznych skandali został on odsunięty od władzy, a w miejsce profesorów ściśle współpracujących z nim, zatrudniono nowych. Mamy wciąż z tego powodu braki w kadrze, ale nowa pani Dyrektor robi co w jej mocy aby Hogwart stał się lepszym miejscem.
  Nadszedł też czas aby ogłosić wyniki na które wszyscy czekali — kto zdobywa Puchar domów?
  Z radością pragniemy ukoronować dom, który zdobył największą ilość punktówy, wykazał się wkładem i zaangażowaniem w życie swojej małej społeczności i doprowadzili ją na szczyt. W tym roku szkolnym zwycięzcą z 1062 punktami zostaje Hufflepuff! Wszystkim mieszkańcom domu Borsuka gratulujemy, a pozostałych zachęcamy by podążali ich śladami. Drugie miejsce z 989 punktami zajmuje Ravenclaw, trzecie miejsce z 874 punktami Gryffindor i czwarte miejsce należy do Slytherinu z 834 punktami.
  Lato nadchodzi, wszystkim wam życzymy mnóstwa przygód, dobrej zabawy i wypoczynku. Pragniemy was jednak prosić o roztropność i uwagę, byśmy mogli się spotkać wszyscy po wakacjach. Na wyspach dzieje się wiele dziwnych rzeczy, uważajcie na siebie, nie podejmujcie zbędnego ryzyka i przede wszystkim pamiętajcie, że to od waszych decyzji zależy, czy uda wam się spędzić szczęśliwe lato.

EpiskeyPoszukiwania postaci
#1
poszukiwania
Temat służy poszukiwaniu wszelkiego rodzaju relacji. Każde ogłoszenie powinno zawierać odpowiednie określenie statusu:

Kod:
[color=#336633]AKTUALNE[/color]/[color=#881122]NIEAKTUALNE[/color]


Zgłoszenia niezgodne z powyższą instrukcją lub starsze niż dwa miesiące będą usuwane.

Zachęcamy również do korzystania z ogólnodostępnych ramek forumowych!
Odpowiedz
#2
Dla każdej z wybranej szóstki inny. Słodko-gorzki. Każda z dziewczyn jest wyjątkowa na swój sposób i w założeniu łączy ich inna dynamika, ale niezmienne jest to, że mają między sobą nawiązany magiczny kontrakt. To sprawia, że nawet, jeśli potencjalnie nie są już razem, Henry'ego to nie obchodzi. Patrzy na ręce, śledzi poczynania, chce zarządzać ich życiem, planować to, co mogą a czego nie. I tam na zewnątrz, poza zamkiem, na pewno ma sprzymierzeńców. Trzecia i Piąta się znalazły same.

Mała Ściąga (ale do potencjalnych modyfikacji)


NO NIE

[Obrazek: 17777ace48b73d1cacf948f1c7a4616c.gif]

Pierwsza, która rozpoczęła cały cykl. Przeznaczona bratu, któremu się zmarło, a ona po otrzymaniu bolesnych lekcji, została oddana właśnie Henry'emu, żeby w przyszłości stać się jego małżonką. Starsza, doświadczona, związek jest zaledwie formalnością. Pierścionki wymienione, pakt między rodzinami zawarty. Ale w końcu zaczęła go nudzić. Patrzy bowiem w interes swój i swoich bliskich, co nie podoba się jej wybrankowi. Listy pojawiają się coraz rzadziej, a nad nią wisi groźba zesłania do zakonu czarodziejskich sióstr kościelnych. Henry też wątpi, że będzie w stanie dać mu męskiego potomka.

Szykuj sobie już habit.

Aktualne


NIE TRAĆ GŁOWY

[Obrazek: 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e617773...342e676966]

Kokietka, umiała przyciągnąć jego uwagę podczas jednego z przyjęć. Wiedziała doskonale o jego związku, ale wcale jej to nie przeszkadzało w tym, żeby się zakręcić w pobliżu kogoś tak majętnego i obiecującego. Zwłaszcza, że dostawała, czego tylko pragnęła. Prezenty, po kryjomu listy i zaraz pojawiały się obietnice, że tylko ona się liczy. Do czasu, po tym jak zaczęło się psuć, a Henry zaczął poświęcać jej coraz mniej uwagi, skupiła się na zabawie i szukaniu zastępstwa. Po odkryciu jej przekrętów i używanych sztuczek, została oskarżona o dopuszczeniu się zdrady i sięgnięcia do czarnej magii. Od tamtej pory poszukiwane są sposoby, żeby ją pochwycić na sposobności i wymierzyć adekwatną sprawiedliwość.

Uważaj na tę piękną główkę.

NIEAKTUALNE

PADNIJ NA KOLANA

[Obrazek: CarelessNaiveDog-size_restricted.gif]

Oszustka, na zaczarowanych portretach wyglądała zupełnie inaczej niż w rzeczywistości. Pozostawiła po sobie brak satysfakcji. Jako jedynej nie zaprosił do siebie na noc. Nie może na nią patrzeć, chociaż po pewnym czasie okazuje się, że potrafią się całkiem dobrze dogadać. Oczywiście tuż po tym, gdy dochodzi z nią do porozumienia, że nie dojdzie między nimi do żadnej romantycznej relacji.

Siedź w swoim zamku, maszkaro.

Aktualne

NIE POTRZEBUJĘ TWOJEJ MIŁOŚCI

[Obrazek: 2bc9284e5b34e71cfab6a9ba443cb1dc.gif]

Nie zgłosiła się z własnej chęci, została wręczona niczym prezent przez swoich opiekunów. Podsunięta na tacy bestii. Związek? Dotychczasowe plany? Wszystko miało pójść na marne tylko dlatego, że istniał ktoś taki jak Henry. Próbuje uciec, ale to się nie udaje. Stała się celem i jej przeznaczenie się wypełni. W tej historii, nie przetrwa tak łatwo.  

Jesteś moją zabawką.

Aktualne
[/align]

Pozostali

[Obrazek: 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e617773...362e676966]

Przyjmę wszelkich doradców, samozwańczych L-ów, hieny (tak, tak jak te z Króla Lwa) i całą resztę w której popłyniemy.

Aktualne
[Obrazek: tumblr_p8pj9j1y161xtuskro8_r2_400.gifv]

I may not have been sure about what really did interest me,
but I was absolutely sure about what didn't.


Odpowiedz
#3
Eksperyment
[Obrazek: K6EY.gif]

Wykonała dla ciebie eksperymentalny tatuaż o bliżej nieokreślonych skutkach ubocznych (najpewniej oddziałujący na zachowanie i odczuwane emocje). Sam/a nie wiesz, co się z tobą dzieje, co właściwie jest prawdziwe, a co nie. Pomyłka a może świadome przekroczenie granicy w imię... no właśnie, czego? Czyżby sztuki? Niezależnie co to było, teraz musisz się mierzyć z "żyjącym" na tobie tworem.
NIEAKTUALNE

Oszustwo?

[Obrazek: 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e617773...372e676966]

Nabrałeś/aś się na jej wygląd i zachowanie. Z daleka obserwowałeś/aś, tworząc scenariusze i nowe fantazje, aż wszystko w jednej chwili legło w gruzach. Ten książę nie był nigdy prawdziwy. Nie taki jak byś tego oczekiwał/a, bo to, co skrywał, okazało się dla ciebie nie do pomyślenia. Poczułeś/aś się oszukiwany/a i co dalej wszystko leży w twoich rękach. Zemsta, paskudne eliksiry, plotki, tworzone przeszkody, a może coś kompletnie odwrotnego? Zobaczmy, co z tego wyniknie.
AKTUALNE
[Obrazek: 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e617773...352e676966]

My head is filled with parasites
Black holes cover up my eyes
I dream of you almost every night
Hopefully I won't wake up this time


Odpowiedz
#4
Twisted
[Obrazek: d6fd5b5046f1cf1f2cb47866f9aa62a2.gif]

Manipulacje większe i mniejsze, ukryte za niepozorną twarzą, która z uśmiechem wskazuje wykonanie skoku za skokiem. Wiara, że na pewno zależy mu tylko na dobru innych ludzi. Jak się okazuje, i tak i nie. Wierzy w słuszność swoich czynów, nie chce nikogo tak naprawdę skrzywdzić, ale biegnie od jednej strony do drugiej, nie umiejąc wyczuć kiedy przestać. Szczególnie teraz, gdy obudziły się w nim wilowe moce, które dotychczas były zablokowane. Przez to jak podświadomie szuka uwagi i miłości, nie widzi, że zostawia za sobą "trupy".

AKTUALNE
[Obrazek: tumblr_nfp1wiZF2k1tk2heto8_250.gif]

in the darkness, two shadows,
reaching through the hopeless heavy dusk
Their hand meet, and light spills like a hundred golden urns
pouring out of the sun
Odpowiedz
#5
Does your mother know?

[Obrazek: Dbdm0OS.gif]

Ktoś za nią patrzy, oczy maślane robi, może też pozwala sobie na niewinne zaczepki, ale Odette to doświadczona kobieta. I to bardziej niż wskazuje na to jej wygląd. Nie ma szans, żeby odwzajemniała to zainteresowanie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby stworzyć z tego komediowo-dramatyczny wydźwięk. Gdzie sarkastyczne upominanie z żartobliwą nutą jest na porządku dziennym.

NIEAKTUALNE
Heart of glass
[Obrazek: bYEpMiJ.gif]

Przyjmę również wszelkie czary-mary na patyku. Na pewno ma dwóch mężów za sobą (jakby ktoś widział siebie w tej roli to ofc zapraszam), pozwala sobie na flirty, robi randomowo za swatkę, jest bossem eliksirów, lubi frustrować Hansena wróżeniem z run i ogólnie to jak zawsze oferuję burzę mózgów i wymiany pomysłów.

AKTUALNE
[Obrazek: tuINYHj.gif]

Strawberries, cherries and an angel's kiss in spring
My summer wine is really made from all these things
Take off your silver spurs and help me pass the time
And I will give to you summer wine
Odpowiedz
#6
I could never live up to your expectations
 Nikt inny jak macocha Vincenta i żona @Harvey Rowle, z którym ma jeszcze dwie córki w wieku poniżej 12 lat. Co o niej wiemy? Że ma lat 30-parę, jest czystej krwi i podchodzi z arystokratycznego rodu; jej małżeństwo zostało zaaranżowane, ale czuje się w nim dobrze, za wyjątkiem jednego, małego problemu w osobie pasierba.
 Nie przepada za Vincentem z wielu powodów, przede wszystkim dlatego, że jest pierworodnym synem rodziny, a nie zachowuje się jak arystokrata, przy tym zaś nie ma talentu magicznego i marnuje czas na grze w Quidditcha. Tak, tego ostatniego też nie lubi.
 Czy to oznacza, że jest złą matką dla swoich córek? — Absolutnie nie. Chyba, że masz ochotę na stworzenie czarnego charakteru. Zamysł można zawsze zmodyfikować, prawda?
 Pozostawiam pełną dowolność, ale w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości chętnie odpowiem czy na PW, czy na discordzie. Z wyborem mordki i wszystkim też pomogę. Generalnie ukocham za rodzinę.
Talent wins games, but teamwork wins championships.
 Przede wszystkim zależy mi na zbudowaniu Quidditchowej reprezentacji Hufflepuffu. Jako, że nasza drużyna jest świeżo-upieczonymi zwycięzcami Pucharu, fajnie byłoby kontynuować tę passę w przyszłości, ale z racji wydarzeń wszelakich… cóż, trzeba team odbudować.
 Wymaganiem jest oczywiście posiadanie specjalizacji z Miotlarstwa, ale jeśli ktoś planuje stworzyć postać, która takowej nie posiada, ale jest zainteresowana Quidditchem, śmiało może się zgłosić — w końcu kto, jak nie Vincent pomoże w rozwijaniu pasji podczas treningów indywidualnych i godzinnych pogaduszek.
 Team to jedno, ale przede wszystkim zależy mi na przyjaciołach dla tego zakochanego w grze koleżki. Nadmieniam, że Vincent może też pomóc w nauce (od czasu do czasu) młodszym kolegom, gdyż sam często musiał sporo pracować, żeby osiągnąć zadowalające jego rodzinę wyniki.
Not by blood, but bonded to each other just the same.
Młodsze siostry w ilości dwie, roboczo nazwane Rachel i Elizabeth.
Jedna z nich w przyszłym roku szkolnym ma zaczynać Hogwart. Są córkami @Harvey Rowle i macochy Vincenta, ale z przyrodnim bratem utrzymują jak najlepsze kontakty.
Nie spodziewam się, że ktoś będzie miał ochotę na założenie takich maluchów, ale może zostanę zaskoczona. W razie czego zapraszam do kontaktu!pretending to be okay makes me even lonelier


Odpowiedz
#7
[Obrazek: tumblr_mhr5lnCDZO1r2pdy5o3_500.gif]

Maria Nassari (Eastey)
Tradycja jest dla niej najważniejsza. I nie mówimy tutaj tylko o czystości krwi. Maria urodziła się i wychowała w domu Eastey, czarownic z dumnego, najbardziej potężnego (ekhem) rodu czarownic Salem. Jak cała rodzina, posiada mistrzowskie wręcz umiejętności i wiedzę na temat magii rytualnej, która towarzyszy jej w każdym momencie życia. Jest osobą o bardzo mocnym charakterze. Trzyma się kurczowo w to co wierzy i dąży do celu, nie zważając na ilość trupów.

W skrócie: stała na czele instytutu Salem, gdzie walczyła o pamięć historii czarodziejów, oraz ich pozycję na świecie. Mocno popiera punkt widzenia Grindelwalda w stosunku do mugoli. Uważa, że ich istnienie powinno być podporządkowane czarodziejom, ponieważ mugole to debile i jedynie niszczą ten świat. Ścigana przez aurorów w związku z zabójstwami w Salem - uciekła wraz z córką do Europy, potem afryki, a teraz do Angli.

Więcej o historii postaci w KP Silvarii lub pw.

[Nie jest to postać do całkowitej “personalizacji”. Część faktów z historii jest już wpisana w jej istnienie, szczegóły pozostawiam tobie. Co to znacz? Np. Silvi powstała ze związku Marii i X Nassari, ale co się stało między tą dwójką, że Silvi nawet nie zna imienia ojca?
Jej podejście do mugoli, feminizm czy mocny charakter chce aby pozostały. Wizerunek jest mi obojętny, ale kolor skóry musi odpowiadać kolorze skóry jej córki.
Chciałabym aby kobiety w przyszłości stworzyły fabuły/eventy i próbowały przejąć kontrolę nad ministerstwem/ trochę pomieszać ten świat. ]

[Obrazek: llama-potion.gif]
Ex, ale tak nie tak do końca
Użycie słowa “toksyczny związek” miałoby tutaj zbyt delikatne znaczenie. W idealnym świecie może i dałoby się pozbyć tej toksyny i stworzyć piękny związek, ale świat nie jest idealny. A raczej - ludzie w tym świecie nie są idealni. Obie macie swoje bagaże emocjonalne i zachowania, które działają autodestrukcyjne. Chociaż razem jesteście jak tykająca bomba, osobno - brakuje wam “tego czegoś” w życiu, więc wracacie do siebie co jakiś czas i kłócicie następnego dnia.

[Nie mam jakiś dużych wymagań co do tych poszukiwań. Ważne aby była to dziewczyna z roku V+, oraz aby jakoś do siebie pasowały]
Just walking away from your drama

[Obrazek: tumblr-61cc7ea76462d35dad0e834147a4675a-...14-400.gif]
Odpowiedz
#8
Młodsza siostra
[Obrazek: tumblr_inline_p8sxfyuriG1vfgvm4_400.gifv]

Nie lubię tego jak łatwo przychodzi ci rozgryzienie mnie i to w momencie, gdy sam nie jestem czegoś świadom. Strzelasz trafnie, a twoja niepokorna dusza doprowadza mnie do białej gorączki. Elicio Catalino, pamiętasz tamte czasy, gdy byliśmy wszyscy w komplecie? Dużo się uśmiechalaś, tak szczerze, gdy Evita, nasza siostra jeszcze żyła, tak jak Arsenio. W tamtych czasach byliśmy lepsi, a Carlos potrafił kontrolować swoje zapędy. Tamte czasy pachną słońcem i ulgą. Obecnie jesteśmy w rozsypce, a gorące dyskusje między tobą a mamá są coraz częstsze. Elicio, przecież już dawno nie jesteś nastolatką.
Powiesz mi, co się dzieje? Po tej ostatniej akcji nie wiem jak cię odczytywać.

Szczegóły:
- wiek 20-28 lat
- szkoła, którą ukończyła jest dowolna, Jazz jest po Beauxbatons
- zakochana w amerykańskiej kulturze, lubi nosić wyzywające stroje
- ma gorący temperament, nie da się uciszyć
- potencjalnie lubi składać nieoczekiwane wizyty Jazzowi w Hogwarcie (może zostanie nową pielęgniarką w szkole?)
-zawód, to czym się zajmuje, jakie ma zainteresowania to kwestia dowolna
- niechętnie mówi o sobie od śmierci Evity
- ma dar czytania w ludziach, zapewne nieobce są jej wszelkie hiszpańskie tradycje i zwyczaje (możemy zawsze podpiąć pod to jakieś techniki magiczne powiązane z hiszpańską kulturą)
- o akcji jakiej doszło z jej udziałem to rozwinięcia na PW (jak pojawi się ta postać wcześniej to możliwe jeszcze potencjalnie włączenie jej w całość)

Polecany wizerunek: Melissa Barrera

AKTUALNE

[Obrazek: tumblr_mpj6az2TcG1qgdtr7o6_250.gif]

Where'd all the time go?
It's starting to fly
See how the hands go
Waving goodbye
Odpowiedz
#9
Trucizna z krwiowca
Jesteś jak sól na ranę. Zalazłeś mi tak bardzo za skórę, że mamy ochotę udusić ci gołymi rękoma i porachować kości. Sam twój widok sprawia, że krew mnie zalewa. Jesteś stworzony do bycia obiektem ćwiczeń czarnomagicznych zaklęć. Kto by pomyślał, że zaważył na tym jeden epizod z przeszłości. Kto by pomyślał, że można odczuwać taką nienawiść palącą w trzewiach, w umyśle. Tylko ty wiesz, jak wyprowadzić moją cierpliwość na spacer. Wiesz, gdzie najbardziej zaboli. A jednak trzymasz język ze zębami, bo ja także w swoich dłoniach dzierżę twój sekret.
Ważne informacje: brak. Wszystko do ustalenia.
aktualne


Eliksir słodkiego snu
Jesteś jak zerwany kwiat - więdniesz pod opuszkami moich palców. Jesteś jak ptak zamknięty w klatce - bezradnie wymachujesz skrzydłami, pragniesz wolności, ale nie możesz odlecieć w nicość. Jesteś jak laleczka ze saskiej porcelany - piękna, ale pusta w środku. Jesteś narzędziem w moich rękach - ulegasz, choć nie chcesz, ulegasz, bo nie dano ci absolutnie żadnego wyboru. Iryguje mnie tylko jedno - jak długo wytrzymasz i czy kiedykolwiek pokażesz pazury.
Ważne informacje: czystej krwi czarownicy, rówieśniczka Fransa.
aktualne

+ dwójkę rodzeństwa. Dowolność kreacji. Wszystko do ugadania, grunt, że by było starsze od Fransa.
Odpowiedz
#10
Don’t try to cast a spell on me
You’ll never win, you’ll never break me
[Obrazek: tumblr_nb9ta6L2it1s25bcfo1_250.gif]

Pojawiła się znienacka, szturmem wdzierając się w jego uporządkowany świat z chęcią przewartościowania wyznawanych przez niego bezdusznych ideałów, nie z czystej złośliwości, lecz względnie prostej chęci podania pomocnej dłoni, której jej zdaniem tak bardzo potrzebował. Przypadkowe spotkanie, dla Rivera będące początkowo niczym więcej, niż okazją do zwerbowania kolejnego pionka nieoczekiwanie zaowocowało ciężką do wytłumaczenia nicią porozumienia, z jej strony również przemożną chęcią pogłębienia kontaktu. Choć postrzegał ją głównie jako niepotrzebną komplikację, ignorowanie jej okazało się jednak trudniejsze, niż zakładał, na co prawdopodobnie duży wpływ miał sposób, w jaki go traktowała, tak odmienny od tego, do czego przywykł w domu czy podczas nauki w Hogwarcie. Choć pozornie nie mieli ze sobą wiele wspólnego - odmienne charaktery, zainteresowania czy pochodzenie - z czasem zaczął się łapać na tym, że wpuścił ją do swojego świata bardziej, niż powinien, zmęczony ciągłym samooszukiwaniem się i nieustanną dehumanizacją rzeczywistości.
Nie wiedział, w którym momencie stała się nicią łączącą go z człowieczeństwem, którego tak długo sobie odmawiał.

Poszukuj? dziewczęcia na V-VII roku, najlepiej mugolaczkę albo półkrwi, która? ze względu na swój status krwi oraz chorobę (nie jest to obligatoryjne, ale byłoby fajnie!) spotkało w przeszłości wiele mniejszych i większych nieprzyjemności, jednak odwrotnie od Rivera przepracowała już swoje traumy i nawet on jest pod wrażeniem siły wewnętrznej, która jej to umożliwiła, czego oczywiście nigdy nie przyzna na głos. Na pierwszy rzut oka ma raczej beztroskie usposobienie, lecz naprawdę? jest idealnym balansem emocji i rozumu, przez co potrafi do Rivera zaskakująco łatwo dotrzeć, szczególnie na poziomie emocjonalnym, co do łatwych zadań nie należy. Widziałabym to tak, że ona otworzyłaby mu oczy na fakt, że uczucia wcale nie są taką słabością, za jaką zwykł je uważać i przekonała go, że opłaca się czasem podążać za głosem serca, on natomiast mógłby nauczyć ją cierpliwości, systematyczności, odpowiedzialności oraz dodatkowo pomóc jej w kwestii nauki czy ogólnie czarowania. Nie byłaby to relacja romantyczna, niemniej jednak bardzo istotna i budująca zarówno dla niej, jak i dla niego.

W celu dogadania szczegółów zapraszam na pw albo na discorda: kawka#6084 <3

AKTUALNE
(05/01)
We already know how this will end.

Odpowiedz
#11

Tomorrow I'll be brave,
You'll make me brave.

 Szukam dla Aspen brata! Gdzieś tak rok, czy dwa lata starszego, wizerunek dowolny (ale jak ktoś zrobi z Luckym, to ma 5+ do respektu), charakter raczej też! Jedyne, na czym mi najbardziej zależy to to, żeby był o wiele mniej posłuszny matce, niż siostra; on ma właśnie być tym, który ogarnia, że jednak coś jest w tej relacji nie halo i stara się siostrze przemówić do rozumu. Na ten moment ich relacja jest dość chłodna, bo Aspen jest mega skonfliktowana i ogólnie raczej go unika, więc celuję w to, by próbować ich tę więź naprawić! Obiecuję dramy, ładne odpisy i ciastka, polecam się.


I will bring you ruin,
In everything I do.


 Dodatkowo, szukam dla mojej bidulki miłości. Płeć męska, wiek to albo ten sam, albo 3/4 lata starszy (ale to tak naprawdę też do ugadania), wizerunek i charakter dowolny. Trzymali się razem, kiedy byli dziećmi; napisałam w KP, że on przyjeżdżał do Castle Combe na wakacje - więc może równie dobrze nie być z terenów UK i np. dopiero teraz się przenieść do Hogwartu? A może już skończył szkołę i przyjechał pracy szukać? Z początku może nawet nie pamiętać Aspen (albo wręcz przeciwnie), zależy mi jednak na tym, żeby rzeczywiście jakieś uczucie między nimi było (nie liczę na endgame!), więc zapraszam serdecznie, tu również dramy będą!

Chętnych do którejkolwiek z relacji zapraszam na PW, tudzież na discorda. <3

AKTUALNE

Odpowiedz
#12
Rodzeństwo

Urodzeni około 200 p.n.e jako czarodzieje. Nie byli potężni, ale znali się na magii medycznej. Dzięki rytuałom zyskali długowieczność, przeskakując z ciała do ciała. Mogli być kim tylko chcieli - wampirami, czarodziejami, trytonami, a nawet centaurami. Wszystko miało swoje plusy i minusy. Więcej w KP Asmodeusa.


[Obrazek: d51b3e8b2199e8efa1dd0b0e929132ac.gif]

Drakon

A więc wróciłeś bracie marnotrawny. Czego szukasz w moich progach? Ostatni raz pojawiłeś się aby zmienić ciało, a potem zniknąłeś na dwa wieki. Słyszeliśmy, że zwiedzałeś meksyk, osiedliłeś się w nowym orleanie, ale nie na długo, bo i tam pojawili się twoi wrogowie. Cokolwiek potrzebujesz, bierz i znikaj z moich oczów.

[Brat, wiek: nie określono, rasa: nie określono, wizz: nie określono.
Charakter: Charakter postaci zmienia się wraz ze zmianą ciała. Pozostają tylko mocne cechy osobowości. W przypadku Drakona jest to bycie lekkomyślnych i narwanym. Reszta charakteru zależy od Ciebie.
Relacje z Asmo: Kiedyś byli bardzo blisko, ale ta więź nie przetrwała próby czasu. Teraz Drakan jest jedynie przypomnieniem o przeszłości, którą Asmo chce zapomnieć]

[Obrazek: tumblr_neprds1sn91tejn5ko8_500.gifv]

Selene

Moja kruszynka. Delikatna, cicha i oddana. Zawsze mogę liczyć na twoją wierność, a ty na to, że ochronię Cię przed wszelkimi kłopotami.

[Młodsza siostra, rasa: nie określono, wizz: nie określono
Charakter: Selene jest trochę jak morze - zawsze cicha, delikatna. Stara się ukryć wszelkie cechy jakie odziedziczyła po hoście, więc czasami potrafi zszokować swoją decyzją czy nagłą agresją/brawurą. Woli zdusić w sobie zmiany niż otworzyć się na nowe doznania. Dodatkowo cechuje się wysoką inteligencją i lojalnością wobec Asmo i Eurybii. ]


[Obrazek: 4bt1.gif]

Eurybia

Niby nie powinno się mieć ulubionego rodzeństwa, ale no cóż…
Jesteś jak ogień. Parzysz każdego kto stanie Ci na drodze. Nie stronisz od walk, dlatego jesteś zwykle odpowiedzialna za załatwienie “brudnych” interesów. Zawsze powtarzałem, że razem możemy osiągnąć wszystko co chcemy.


[Starsza siostra, rasa: nie określono, wizz: nie określono - polecam Daisy Lowe.
Charakter: Charakter postaci zmienia się wraz ze zmianą ciała. Pozostają tylko mocne cechy osobowości.
Przy Eurybii pozostaje wrodzona agresja i talent do wyszukiwania kłopotów. Reszta zależy od Ciebie.
Relacja z Asmo: Są praktycznie nierozłączni. Kłócą się co dwa dni, ale pozostają lojalnym, kochającym się rodzeństwem. Chociaż klub i cały biznes handlowy należy do Asmo, Euri nie ma problemu z byciem numer 2. Liczenie złota pozostawia bratu, gdy ona zajmuje się kopaniem tyłków]
Inne
Jasnowidź

Jesteś moją prawą ręką. Nigdzie się nie ruszam bez wcześniejszej konsultacji. Jesteś moim alarmem, moją tajną bronią, dlatego trzymam Cię w zamknięciu.

[Szukam postaci jasnowidza, która “pracowałaby” dla Asmo. W początkowych założeniach, postać została sprzedana Asmo jako dziecko z uwagi na swój dar. On traktował ją/go jak córkę/syna. Oczywiście ta wizja może zostać zupełnie zmieniona. Wszystko do obgadania]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości