Wrzesień 2019 rok
01.02.22 - 14.03.22
          
[8 I]
16 VII
[28 I]
Urodziny Rachel
Wątek otwarty dla wszystkich
06 IX
[03 III]
Lekcja Numerologii
Lekcja dla VII rocznika
0000
0000
0000
0000
  Kolejny rok dobiega końca.
  Rok, który był wyjątkowy, taki w którym wiele się zmieniło, ale też taki, który przynosi nadzieję na nowy, lepszy początek.
  Przede wszystkim nasza Hogwarcka kadra uległa dużemu przerzedzeniu. Przeciwko dyrektorowi Darby’emu wystosowano zarzuty korupcji, nepotyzmu jak i ogólnego łamania prawa, w które zamieszanych było część nauczycieli. Z powodu licznych skandali został on odsunięty od władzy, a w miejsce profesorów ściśle współpracujących z nim, zatrudniono nowych. Mamy wciąż z tego powodu braki w kadrze, ale nowa pani Dyrektor robi co w jej mocy aby Hogwart stał się lepszym miejscem.
  Nadszedł też czas aby ogłosić wyniki na które wszyscy czekali — kto zdobywa Puchar domów?
  Z radością pragniemy ukoronować dom, który zdobył największą ilość punktówy, wykazał się wkładem i zaangażowaniem w życie swojej małej społeczności i doprowadzili ją na szczyt. W tym roku szkolnym zwycięzcą z 1062 punktami zostaje Hufflepuff! Wszystkim mieszkańcom domu Borsuka gratulujemy, a pozostałych zachęcamy by podążali ich śladami. Drugie miejsce z 989 punktami zajmuje Ravenclaw, trzecie miejsce z 874 punktami Gryffindor i czwarte miejsce należy do Slytherinu z 834 punktami.
  Lato nadchodzi, wszystkim wam życzymy mnóstwa przygód, dobrej zabawy i wypoczynku. Pragniemy was jednak prosić o roztropność i uwagę, byśmy mogli się spotkać wszyscy po wakacjach. Na wyspach dzieje się wiele dziwnych rzeczy, uważajcie na siebie, nie podejmujcie zbędnego ryzyka i przede wszystkim pamiętajcie, że to od waszych decyzji zależy, czy uda wam się spędzić szczęśliwe lato.

EpiskeyNieobecności
#1
wzór
Kod:
[b]Nick[/b]: (kogo nie będzie)
[b]Termin[/b]: (ile kogoś nie będzie)
[b]Powód[/b]: (dlaczego go nie będzie - element nieobowiązkowy)

Odpowiedz
#2
Nick: Raven Rhodes, Fionnlagh Scotts, Isabel Cardona de la Selva
Termin: do odwołania
Powód: praca, praca, praca

EDIT 14/11/2021: zacznę się pewnie trochę częściej pojawiać w weekendy i jakieś randomowe popołudnia, ale nadal więcej mnie nie będzie niż będę

they all mean well, pay your respects to society giving me hell
Odpowiedz
#3
Nick: Cały mój cyrk
Termin: 28/02/2022
Powód: Nie jest to nieobecność stu procentowa i nieodwołalna, a po prostu chcę zasygnalizować, że mogę być w kratkę. W weekendy może zdarzyć się tak, że w ogóle nie będę dostępna, wiec na to uczulam, bo wiem, że przyzwyczaiłam Was do czegoś innego.
Powód?
życie.exe
[Obrazek: 6e9c2279b7bb34785203a9c522b5ee3bb65bc86b.gif]
Odpowiedz
#4
Nick: Moje.
Powód: Czuję się jak kupa. Nic nie będzie ode mnie, a przynajmniej nie dzisiaj.
Termin: Aż nie odezwą się we mnie chęci.
[Obrazek: tumblr_p8pj9j1y161xtuskro8_r2_400.gifv]

I may not have been sure about what really did interest me,
but I was absolutely sure about what didn't.


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości