Wrzesień 2019 rok
01.02.22 - 14.03.22
          
[8 I]
16 VII
[28 I]
Urodziny Rachel
Wątek otwarty dla wszystkich
06 IX
[03 III]
Lekcja Numerologii
Lekcja dla VII rocznika
0000
0000
0000
0000
  Kolejny rok dobiega końca.
  Rok, który był wyjątkowy, taki w którym wiele się zmieniło, ale też taki, który przynosi nadzieję na nowy, lepszy początek.
  Przede wszystkim nasza Hogwarcka kadra uległa dużemu przerzedzeniu. Przeciwko dyrektorowi Darby’emu wystosowano zarzuty korupcji, nepotyzmu jak i ogólnego łamania prawa, w które zamieszanych było część nauczycieli. Z powodu licznych skandali został on odsunięty od władzy, a w miejsce profesorów ściśle współpracujących z nim, zatrudniono nowych. Mamy wciąż z tego powodu braki w kadrze, ale nowa pani Dyrektor robi co w jej mocy aby Hogwart stał się lepszym miejscem.
  Nadszedł też czas aby ogłosić wyniki na które wszyscy czekali — kto zdobywa Puchar domów?
  Z radością pragniemy ukoronować dom, który zdobył największą ilość punktówy, wykazał się wkładem i zaangażowaniem w życie swojej małej społeczności i doprowadzili ją na szczyt. W tym roku szkolnym zwycięzcą z 1062 punktami zostaje Hufflepuff! Wszystkim mieszkańcom domu Borsuka gratulujemy, a pozostałych zachęcamy by podążali ich śladami. Drugie miejsce z 989 punktami zajmuje Ravenclaw, trzecie miejsce z 874 punktami Gryffindor i czwarte miejsce należy do Slytherinu z 834 punktami.
  Lato nadchodzi, wszystkim wam życzymy mnóstwa przygód, dobrej zabawy i wypoczynku. Pragniemy was jednak prosić o roztropność i uwagę, byśmy mogli się spotkać wszyscy po wakacjach. Na wyspach dzieje się wiele dziwnych rzeczy, uważajcie na siebie, nie podejmujcie zbędnego ryzyka i przede wszystkim pamiętajcie, że to od waszych decyzji zależy, czy uda wam się spędzić szczęśliwe lato.

EpiskeyZgłoszenia po nadzór MG
#1
Zgłoszenia po nadzór MG
Aby rozpocząć rozgrywkę prowadzoną lub nadzorowaną przez Mistrza Gry, należy wypełnić poniższy formularz i umieścić go poniżej.

Kod:
[b]Uczestnicy[/b]: (osoby, które będą brały udział w misji)
[b]MG[/b]: (wybrany MG)
[b]Cel misji[/b]: (np. rozwój umiejętności W/U/M, nadzór nad zadaniem fabularnym, rozwój lub zdobycie cechy specjalnej, magiczny pojedynek, misja indywidualna)


Pole z wyborem MG można zostać puste. Wówczas do prowadzenia misji może się zgłosić dowolny Mistrz Gry lub zostanie przydzielony któryś z wolnych.
Wybrany w zgłoszeniu MG ma prawo odmówić prowadzenia misji.
Odpowiedz
#2
Uczestnicy: Ferb i Slivaria
MG:
Cel misji: chcemy z Silv dokończyć rytuał i mamy nadzieję, że znajdziemy jakąś dobrą duszę, która nas poprowadzi (na wizzach był inny mg). Dotychczasowy wątek:
https://episkey-pbf.pl/showthread.php?tid=816&pid=31460#pid31460

— wezmę Was pod swoje łapki, ale pod warunkiem, że będziecie mnie tyrpać na dc.
J.
Odpowiedz
#3
Uczestnicy: Jaziel Luna & Vasil Darkintis
MG: -
Cel misji: rozwój indywidualny - wykorzystanie motywu z zaginionym starszym bratem Jazza i/lub z młodszą siostrą, może jakaś zemsta, może przypadek, a może kwestie religijne/przesądów. Chciałbym, żeby wynikiem tego rozwoju było uzyskanie (a przynajmniej próba uzyskania) cechy specjalnej wilkołak, ale tylko w przypadku Jazza, bo Vasila nie. Najlepiej, żeby wydarzyło się to właśnie gdzieś w Hiszpanii.
[Obrazek: tumblr_mpj6az2TcG1qgdtr7o6_250.gif]

Where'd all the time go?
It's starting to fly
See how the hands go
Waving goodbye
Odpowiedz
#4
Uczestnicy: Amberly Cobb
MG: nie wiem, jacy są :-( ale ktokolwiek przygarnie, do tego pójdę
Cel misji: rozwój indywidualny - czarna magia
Wish I could freeze this moment in a frame and stay like this
I'll put this day back on replay and keep reliving it...


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości